Міністерство закордонних справ України

Київ 11:29

У Женеві проходить 38-а сесія Постійного комітету із законодавства в сфері торговельних марок, промислових зразків і географічних зазначень

31 жовтня 2017, 18:50

30 жовтня - 2 листопада 2017 року у Женеві проходить 38-а сесія Постійного комітету із законодавства в сфері торговельних марок, промислових зразків і географічних зазначень  Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Учасники сесії обговорюють законодавство і практику у галузі промислових зразків й географічних зазначень та пропозиції країн-членів ВОІВ до процедур і підходів щодо охорони назв країн від реєстрації та використання у якості товарних знаків, а також Звіт про 37-у сесію Комітету.

Від України у роботі сесії беруть участь представники Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності", а також Постпредства України у Женеві.

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Сьогодні, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes