Міністерство закордонних справ України

Київ 13:55

У Женеві проходить 38-а сесія Постійного комітету із законодавства в сфері торговельних марок, промислових зразків і географічних зазначень

31 жовтня, 18:50

30 жовтня - 2 листопада 2017 року у Женеві проходить 38-а сесія Постійного комітету із законодавства в сфері торговельних марок, промислових зразків і географічних зазначень  Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Учасники сесії обговорюють законодавство і практику у галузі промислових зразків й географічних зазначень та пропозиції країн-членів ВОІВ до процедур і підходів щодо охорони назв країн від реєстрації та використання у якості товарних знаків, а також Звіт про 37-у сесію Комітету.

Від України у роботі сесії беруть участь представники Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності", а також Постпредства України у Женеві.

Останні новини

Йорданія, Україна очікують на зміцнення двосторонніх відносин | Сьогодні, 13:19

Йорданія та Україна співпрацюють в низці міжнародних питань і прагнуть до поглиблення співпраці у різних галузях, зокрема, у сфері вищої освіти – заявив український посол в Аммані Сергій Пасько.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх українців з Днем Гідності та Свободи | Сьогодні, 11:51

Шановна Українська громадо! Шановні співвітчизники! Сьогодні Україна та українці у всьому світі відзначають День Гідності і Свободи.

В Йорданії оголошено міжнародні тендери в енергетичній сфері | Сьогодні, 11:34

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes