Міністерство закордонних справ України

Київ 11:40

У Республіці Білорусь відбувся ряд заходів з нагоди 345-річчя від дня народження Гетьмана України Пилипа Орлика.

02 листопада 2017, 11:07

В останній тиждень жовтня 2017 року у Республіці Білорусь, за сприяння Посольства України, відбувся ряд заходів з нагоди 345-річчя від дня народження Гетьмана України Пилипа Орлика.

26-27 жовтня у приміщенні Інституту історії Національної Академії Наук Білорусі у Мінську було проведено міжнародний науковий круглий cтіл "Діяльність П.С.Орлика та правова думка у Європі у першій половині XVIII століття, білорусько-українські культурно-освітні взаємозв'яки". Після закінчення зазначеного круглого столу, Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим прийняв його учасників у приміщенні української дипломатичної місії у Мінську. В рамках зазначеної зустрічі було обговорено значення Пилипа Орлика для історії та сучасності, а також розглянуто питання взаємодії з білоруською стороною у контексті вшанування пам’яті Гетьмана України. 

27 жовтня 2017 року співробітники Посольства України в Республіці Білорусь разом з учасниками міжнародного круглого столу і представниками української діаспори Білорусі відвідали село Косута та поклали квіти до пам'ятного знаку у місці народження Гетьмана Орлика. Учасники поїздки відвідали також місто Вілейка, де встановлена меморіальна дошка Пилипу Орлику. Відбулася зустріч з керівництвом Вілейського районного виконавчого комітету, на якій були обговорені наступні кроки із вшанування пам'яті Пилипа Орлика та інші питання двостороннього співробітництва.

Протягом жовтня - листопада 2017 р. у Посольстві України в Мінську працюватиме експозиція присвячена життю та діяльності Гетьмана Пилипа Орлика.

Останні новини

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | Сьогодні, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes