Міністерство закордонних справ України

Київ 11:28

Керівництво Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці відвідало Посольство України з нагоди відзначення 70-ї річниці заснування організації

02 листопада 2017, 19:24

2 листопада 2017 р. до Посольства України в Аргентині завітала Управа Української центральної репрезентації (УЦР) в Аргентинській Республіці на чолі з її Головою, Почесним консулом України у провінції Буенос-Айрес, доктором Петром Лиликом. Саме в цей день 70 років тому в Буенос-Айресі на першому Конгресі українців в Аргентині було створено УЦР – федеративну організацію, що представляє українську громаду Аргентини, об’єднуючи близько 30 товариств і асоціацій української діаспори.

У своєму вітанні Посол України Юрій Дюдін висловив щиру подяку нашій громаді в Аргентині за те, що саме завдяки їй міцний зв’язок між українським та аргентинським народами існував задовго до появи на політичній мапі Європи незалежної України. Український дипломат висловив сподівання, що цей багаторічний патріотизм та єдність громади, яка завжди підтримувала і словом, і ділом розбудову Української держави, буде переданий наступним поколінням і надалі сприятиме всебічному розвитку українсько-аргентинських відносин.

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Сьогодні, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes