Міністерство закордонних справ України

Київ 19:31

Засідання Міжпарламентської групи дружби «Україна - Ізраїль»

02 листопада 2017, 13:00

30 жовтня 2017 р. у Єрусалимі відбулося чергове спільне засідання Міжпарламентської групи дружби «Україна - Ізраїль» за участю народних депутатів та членів Уряду.

До складу української парламентської делегації увійшли Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, Міністр культури України Євген Нищук, Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко.

В рамках засідання народні депутати провели зустрічі зі Спікером Ю.Едельштейном, Віце-спікерами, керівниками Комісій та депутатами Кнесету. Сторони обговорили низку питань двостороннього співробітництва, внутрішньополітичну та безпекову ситуацію в Україні та Ізраїлі, а також у регіоні Близького Сходу.

Під час зустрічей української делегації з Міністром оборони Ізраїлю А.Ліберманом, Міністром охорони навколишнього природного середовища, Міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини З.Елькіним та Міністром алії та абсорбції С.Ландвер порушувалися актуальні питання українсько-ізраїльських відносин у політичній, безпековій, торговельно-економічній, інвестиційній, гуманітарній та інших сферах.

В рамках візиту члени Міжпарламентської групи дружби «Україна - Ізраїль» відвідали центр боротьби з тероризмом та медичний центр «Іхілов». 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes