Міністерство закордонних справ України

Київ 05:49

Посол Олександр Горін вручив вірчі грамоти Президенту Республіки Корея Мун Дже-Іну

02 листопада 2017, 04:38

2 листопада 2017 року відбулася церемонія вручення Послом України в Республіці Корея О.О.Горіним вірчих грамот Президенту Республіки Корея Мун Дже-Іну.

Президент Республіки Корея привітав Посла України з початком його місії та висловив сподівання на подальше зміцнення двостороннього співробітництва, зокрема в економічній сфері. Він також подякував Уряду України за незмінну підтримку мирного врегулювання питання щодо ракетно-ядерної програми КНДР, включаючи конструктивну позицію України в рамках Ради Безпеки ООН.

Посол України подякував південнокорейській стороні за підтримку національного суверенітету і територіальної цілісності України. Підтверджено прагнення розвивати активну взаємодію з Республікою Корея у торговельно-економічній, науково-технічній і культурно-гуманітарній сферах. Посол О.О.Горін висловив сподівання на позитивне вирішення питання щодо встановлення безвізового режиму в’їзду до Республіки Корея для громадян України. Посол зазначив, що українська сторона очікує на візит Президента Мун Дже-Іна в Україну, з огляду на раніше передане запрошення Президента України П.О.Порошенка.  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes