Міністерство закордонних справ України

Київ 11:27

На фоні поглиблення стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною українська сторона прагне також розвивати міжрегіональне співробітництво

03 листопада 2017, 08:33

2 листопада 2017 року Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга відвідав провінцію Карабюк з метою налагодження міжрегіональних контактів, а також участі в конференції в Карабюкському університеті, присвяченої 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Туреччиною. Конференція проводиться 3 листопада 2017 року за організаційної підтримки Посольства України в Турецькій Республіці спільно з Центром євразійських досліджень та Карабюкським університетом. 

Під час зустрічі з керівництвом регіону Посол України відзначив, що на фоні поглиблення стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною українська сторона прагне також розвивати міжрегіональне співробітництво.

Наступна зустріч відбулась з керівництвом Торгівельно-промислової палати м. Сафранболу. Андрій Сибіга передав пропозиції щодо можливостей бізнесу в Україні. Слід зазначити, що Торгівельно-промислова палата м. Сафранболу є партнером Торгівельно-промислової палати м. Івано-Франківськ та виявляє значну зацікавленість у питанні залучення турецького бізнесу на український ринок, враховуючи наявний потенціал України та створення сприятливих умов для іноземних інвесторів.

У рамках зустрічі з Ректором Карабюкського університету Рефіком Полатом було досягнуто домовленості щодо вивчення української мови на базі Університету, а також в подальшому відкриття кафедри Україністики.

Окрім зустрічей з місцевим самоврядуванням та представниками ділових кіл Посол України відвідав тренувальну базу ФК “Карабюкспор”, у якому грають українські футболісти Олександр Рибка, Євген Селезньов та Андрій Близниченко. Андрій Сибіга побажав успіхів нашим футболістам та всій команді у матчі з ФК «Аланьяспор», що відбудеться в цю суботу.

 

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Сьогодні, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes