Міністерство закордонних справ України

Екс-Міністр оборони Молдови отримав пам’ятний знак Президента України

03 листопада 2017, 15:20

3 листопада відбулась зустріч Посла України Івана Гнатишина з колишнім Міністром оборони Республіки Молдова Георге Галбурою.

Обговорено стан військового співробітництва між двома країнами, відмічено важливу роль участі у міжнародних військових навчаннях програми НАТО "Партнерство заради миру" для підтримання обороноздатності військ та їх готовності брати участь у миротворчих і рятівних операціях.

Іван Гнатишин поінформував екс-міністра про актуальну ситуацію в Україні в контексті російської агресії. Повідомив про продовження порушень режиму припинення вогню з боку проросійських бойовиків, що призводять до втрат серед мирного населення та захисників України.

Від імені Президента України Петра Порошенка Посол вручив Георге Галбурі Пам’ятний знак за участь молдовських військовослужбовців у військовому параді з нагоди Дня незалежності України у серпні поточного року в Києві та підкреслив важливість спільних заходів.

Сторони позитивно оцінили рівень взаємодії між оборонними відомствами, підтвердили взаємну зацікавленість у продовженні подальшого співробітництва в галузі оборони.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes