Міністерство закордонних справ України

Київ 21:45

Генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька здійснила робочий візит до адміністративного центру автономної області Балеарські острови – міста Пальма де Майорка

03 листопада 2017, 21:16

2 листопада Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька відвідала з робочим візитом м. Пальма де Майорка

У рамках візиту Генеральний консул провела зустрічі з Головою Уряду Балеарських островів пані Франсіною Армегол і Сосіас, Делегатом Уряду Іспанії на Балерських островах пані Марією Салом Колл, а також з мером м.Пальма де Майорка паном Антоні Ногера Ортега. У ході переговорів обговорювалися питання активізації розвитку регіонального співробітництва між Балеарськими островами та регіонами України, передусім у торговельно-економічній сфері. Представники Балеарських островів наголосили на зацікавленості у збільшенні кількості українських туристів, які відвідують балеарські курорти. У цьому зв’язку було відзначено позитивний ефект скасування візового режиму для короткострокових туристичних поїздок для громадян України. Окрему увагу під час переговорів з очільниками автономії було присвячено питанням забезпечення прав та інтересів української громади, яка проживає на Балеарських островах. Отримано запевнення у сприянні з боку  органів місцевої влади, зокрема м.Пальма де Майорка, проведенню культурно-просвітницьких заходів українських асоціацій.

 

 

 

 

Останні новини

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | Сьогодні, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes