Міністерство закордонних справ України

Київ 11:28

02 листопада ц.р. Посол України в Ірані С.Бурдиляк під час відвідин міста Шираз зустрівся з губернатором провінції Фарс І.Табадором

05 листопада 2017, 17:07
02 листопада ц.р. Посол України в Ірані С.Бурдиляк під час відвідин міста Шираз зустрівся з губернатором провінції Фарс І.Табадором
На зустрічі обговорено перспективи започаткування зв’язків провінції Фарс, з регіонами України, зокрема, з Львівською областю.
Того ж дня С.Бурдиляк взяв участь у бізнес-форумі, який відбувся у торгово-промисловій палаті провінції Фарс під головуванням її секретаря – Хосрова Форугані. На заході також були присутні керівники провідних підприємств провінції Фарс – члени регіональної ТПП.
Учасники зустрічі підтвердили готовність до розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною та Іраном, та обговорили проблемні питання, що стоять на цьому шляху.

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Сьогодні, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes