Міністерство закордонних справ України

Київ 13:55

02 листопада ц.р. Посол України в Ірані С.Бурдиляк під час відвідин міста Шираз зустрівся з губернатором провінції Фарс І.Табадором

05 листопада, 17:07
02 листопада ц.р. Посол України в Ірані С.Бурдиляк під час відвідин міста Шираз зустрівся з губернатором провінції Фарс І.Табадором
На зустрічі обговорено перспективи започаткування зв’язків провінції Фарс, з регіонами України, зокрема, з Львівською областю.
Того ж дня С.Бурдиляк взяв участь у бізнес-форумі, який відбувся у торгово-промисловій палаті провінції Фарс під головуванням її секретаря – Хосрова Форугані. На заході також були присутні керівники провідних підприємств провінції Фарс – члени регіональної ТПП.
Учасники зустрічі підтвердили готовність до розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною та Іраном, та обговорили проблемні питання, що стоять на цьому шляху.

Останні новини

Йорданія, Україна очікують на зміцнення двосторонніх відносин | Сьогодні, 13:19

Йорданія та Україна співпрацюють в низці міжнародних питань і прагнуть до поглиблення співпраці у різних галузях, зокрема, у сфері вищої освіти – заявив український посол в Аммані Сергій Пасько.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх українців з Днем Гідності та Свободи | Сьогодні, 11:51

Шановна Українська громадо! Шановні співвітчизники! Сьогодні Україна та українці у всьому світі відзначають День Гідності і Свободи.

В Йорданії оголошено міжнародні тендери в енергетичній сфері | Сьогодні, 11:34

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes