Міністерство закордонних справ України

Київ 11:20

Україна і Комори підписали Угоду про співробітництво у галузі освіти і науки

04 листопада 2017, 08:41

Україна та Комори підписали 3 листопада 2017 р. у м. Мороні міжурядову угоду про співробітництво у галузі освіти та науки.

Документ, укладений між Урядом України та Урядом Союзу Коморських Островів, став першою двосторонньою угодою в історії дипломатичних відносин двох держав.

Угода, серед іншого, заохочує громадян СКО здобувати освіту у вищих навчальних закладах України, зокрема й у рамках державних стипендій.

Для підписання угоди з української сторони було уповноважено Надзвичайного і Повноважного Посла України у Союзі Коморських Островів за сумісництвом Є.В.Цимбалюка.

З коморської сторони угоду підписав Міністр закордонних справ, міжнародного співробітництва, з питань франкофонії та уповноважений у справах закордонних коморців Мохамед Ель-Амін Соф.

Також на церемонії підписання Угоди були присутні Генеральний секретар Міністерства національної освіти та досліджень Комор Ях’я Мохамед Ілліаса та Генеральний секретар МЗС Комор Алі Мохамед Суаліхі.

Після церемонії підписання Угоди Є.В.Цимбалюк підкреслив, що документ не лише слугуватиме збільшенню кількості коморських фахівців, які навчатимуться в Україні, а й сприятиме зміцненню міжлюдських контактів у цілому. Міністр М.Ель-Амін зі свого боку наголосив, що окрім практичної користі ця Угода стане доброю згадкою про українську дипломатію на Коморах.

Останні новини

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну. | Сьогодні, 09:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | Сьогодні, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes