Міністерство закордонних справ України

Київ 21:44

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський взяв участь у дискусії – презентації Європейського плану для України, що проходила у Сеймасі ЛР для Послів держав-членів ЄС, США, Канади та Японії

06 листопада 2017, 17:52

6 листопада 2017 року Посол України в Литовській Республіці В.Яценківський взяв участь у дискусії – презентації Європейського плану для України, що проходила у Сеймасі Литовської Республіки для Послів держав-членів ЄС, США, Канади та Японії, а також держав програми східного партнерства.

У засіданні взяли участь Спікер Сеймасу Литви В. Пранцкєтіс, Віце-спікер, Голова Комітету з європейських справ Сеймаса ЛР Г.Кіркілас, Заступник Голови Комітету з європейських справ Сеймасa Литви А.Кубілюс, Міністр закордонних справ ЛР Л.Лінкявічюс, Голова Групи міжпарламентського співробітництва Сеймаса Литовської Республіки з Україною, депутат Сеймаса Ю. Олєкас, Голова Представництва Єврокомісії в ЛР А.Пранцкявічюс, посли та інші представники дипломатичного корпусу держав-членів ЄС, США, Канади та Японії, а також держав Програми східного партнерства.

Під час зустрічі її авторами, Віце-спікером, Головою Комітету з європейських справ Сеймаса ЛР Г.Кіркіласом та Заступником Голови Комітету з європейських справ Сеймасa Литви А.Кубілюсом, було презентовано Європейський план для України. Крім того, під час зустрічі обговорювались також питання підтримки України у двосторонньому та багатосторонньому форматах, в тому числі в рамках затвердженої цього року Комітетами із закордонних справ та європейських справ Сеймасу ЛР ініціативи «Новий європейський план для України на 2017-2020 рр.».

У своєму виступі під час дискусії Посол України в ЛР В.Яценківський наголосив на важливості та своєчасності висунення ідеї Європейського плану для України, широкої підтримки всередині України та необхідності її подальшого просування в державах-членах ЄС, Європарламенті та Єврокомісії, в тому числі з врахуванням успішності здійснення реформ в Україні в період протидії агресії проти нашої держави з боку РФ.

Посол України  в ЛР взяв також участь у заключній прес-конференції та дав окремі інтерв’ю низці ЗМІ. 

Останні новини

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | Сьогодні, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes