Міністерство закордонних справ України

5 листопада, в рамках відповідної інформаційної кампанії МЗС України, відбувся флеш-моб ПУ при Святому Престолі #CrimeaIsBleeding.

06 листопада 2017, 18:49

На знак солідарності з мешканцями тимчасово окупованого Криму та політичними в‘язнями Кремля, в рамках інформаційної кампанії #CrimeaIsBleeding, в центрі уваги якої – долі та особисті трагічні історії кримчан, які з гідністю протистоять репресіям та іншим випробуванням російського окупаційного режиму, 5 листопада 2017 року  відбувся флеш-моб #CrimeaIsBleeding, організований Посольством України при Святому Престолі (Ватикан) за активної участі української громади м.Рим.

Історії про злочини російських окупантів та незламність духу українців на території тимчасово окупованого півострова публікуватимуться в рамках цієї інформаційної кампанії зовнішньополітичного відомства України. Першим свою історію вже розповів Ахтем Чийгоз, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу, який майже 3 роки незаконно утримувався за гратами окупантів.

Незаконні затримання, зникнення, викрадення, тортури, застосування методів «каральної медицини» дискримінація за національними та релігійними ознаками стали звичною практикою російської машини репресій та жахливою реальністю для мешканців тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

Про нехтування правами людини та злочини окупантів знатиме весь світ !

Кампанія #CrimeaIsBleeding та представлений минулого тижня на розгляд 3-го комітету Генеральної Асамблеї ООН проект оновленої Резолюції «Становище у галузі прав людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)» є черговими кроками України на треку де-окупації Криму. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes