Міністерство закордонних справ України

Київ 02:07

Делегація Державної прикордонної служби України візьме участь у Міжнародній конференції керівників прикордонних відомств, яка 6-8 листопада триває у Варшаві

06 листопада, 19:08

6 – 8 листопада з метою участі у Міжнародній конференції керівників прикордонних відомств у Варшаві перебуває делегація Державної прикордонної служби України на чолі з Головою ДПСУ генерал-лейтенантом Петром Цигикалом. Свій візит до Польщі українські прикордонники розпочали із зустрічей у Посольстві з американськими та грузинськими колегами.
Зокрема, спільно з американською стороною було відзначено важливість продовження співпраці у сфері підготовки персоналу, а також надання експертної допомоги з тренування підрозділів швидкого реагування та облаштування державного кордону.
З грузинськими колегами українська делегація обмінялася думками щодо подальшого розвитку двосторонньої співпраці у сфері охорони зеленого кордону та берегової охорони. Досягнуто домовленості щодо проведення у грудні ц.р. двосторонньої зустрічі та опрацювання плану співробітництва на 2018 рік.

Окрему увагу Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал та Посол України в Польщі Андрій Дещиця присвятили поточній ситуації на українсько-польському державному кордоні, а також актуальному стану і перспективам розбудови його інфрастуктури. 
Співрозмовники наголосили на необхідності нормативно-правового врегулювання запровадження на постійній основі пішохідного руху в міжнародному пункті пропуску «Угринів-Долгобичів», а також якнайшвидшої активізації узгодження проекту нової Угоди про спільний прикордонно-митний контроль. Відбувся обмін думками щодо перспективи запровадження спільного прикордонно-митного контролю в МПП «Нижанковичі-Мальховичі», а також з питань реалізації міжурядової Угоди про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes