Міністерство закордонних справ України

Київ 10:56

Делегація Державної прикордонної служби України візьме участь у Міжнародній конференції керівників прикордонних відомств, яка 6-8 листопада триває у Варшаві

06 листопада 2017, 19:08

6 – 8 листопада з метою участі у Міжнародній конференції керівників прикордонних відомств у Варшаві перебуває делегація Державної прикордонної служби України на чолі з Головою ДПСУ генерал-лейтенантом Петром Цигикалом. Свій візит до Польщі українські прикордонники розпочали із зустрічей у Посольстві з американськими та грузинськими колегами.
Зокрема, спільно з американською стороною було відзначено важливість продовження співпраці у сфері підготовки персоналу, а також надання експертної допомоги з тренування підрозділів швидкого реагування та облаштування державного кордону.
З грузинськими колегами українська делегація обмінялася думками щодо подальшого розвитку двосторонньої співпраці у сфері охорони зеленого кордону та берегової охорони. Досягнуто домовленості щодо проведення у грудні ц.р. двосторонньої зустрічі та опрацювання плану співробітництва на 2018 рік.

Окрему увагу Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал та Посол України в Польщі Андрій Дещиця присвятили поточній ситуації на українсько-польському державному кордоні, а також актуальному стану і перспективам розбудови його інфрастуктури. 
Співрозмовники наголосили на необхідності нормативно-правового врегулювання запровадження на постійній основі пішохідного руху в міжнародному пункті пропуску «Угринів-Долгобичів», а також якнайшвидшої активізації узгодження проекту нової Угоди про спільний прикордонно-митний контроль. Відбувся обмін думками щодо перспективи запровадження спільного прикордонно-митного контролю в МПП «Нижанковичі-Мальховичі», а також з питань реалізації міжурядової Угоди про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Останні новини

8 та 9 березня 2018 року Консульство не здійснюватиме прийом громадян | Сьогодні, 10:50

Просимо врахувати та запланувати інші дати для особистого звернення до установи. У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян  України проводиться в екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.  

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. February 13-22, 2018 | Сьогодні, 09:39

1. Statement of the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine on 4th anniversary of the beginning of the Russian Federation military aggression against Ukraine. 2. Actual situation in the eastern part of Ukraine.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes