Міністерство закордонних справ України

Київ 11:29

Новопризначений посол України в Республіці Македонія Наталія Задорожнюк вручила копії вірчих грамот Міністру закордонних справ Республіки Македонія Ніколі Дімітрову.

06 листопада 2017, 20:56

Новопризначений посол України в Республіці Македонія Наталія Задорожнюк вручила копії вірчих грамот Міністру закордонних справ Республіки Македонія Ніколі Дімітрову.
В ході зустрічі було обговорено низку питань двостороннього характеру. Співрозмовники висловили готовність до поглиблення політичного діалогу, проведення політичних консультацій між міністерствами закордонних справ двох країн, підписання низки двосторонніх угод, робота над якими наразі триває, та організації візитів високого рівня.
Міністр Дімітров і Посол Задорожнюк обмінялися думками щодо поточної політичної і безпекової ситуації в обох країнах.
Бажаючи успіхів на новій дипломатичній посаді в Македонії, Н.Дімітров висловив упевненість в тому, що досвід Н.Задорожнюк і обізнаність з особливостями Республіки Македонія та балканського регіону в цілому стануть доброю основою для подальшого покращення двосторонніх відносин.

Останні новини

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну. | Сьогодні, 09:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | Сьогодні, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes