Міністерство закордонних справ України

Київ 11:39

Виступ Посла України під час VII Конгресу з міжнародного права в Автономному університеті штату Мехіко

07 листопада 2017, 00:19

6 листопада 2017 року в Автономному університеті штату Мехіко розпочав роботу VII Конгрес з міжнародного права, основними темами якого стало обговорення міжнародної системи захисту прав людини. У роботі Конгресу взяли участь діячі політичної, наукової та соціальної сфер, представники неурядових організацій та громадські експерти.

У виступі по темі «Тимчасова окупація та спроба анексії півострова Крим – порушення міжнародного права» Посол України Руслан Спірін детально окреслив агресію Росії, порушення нею норм міжнародного права, поінформував присутніх про кроки Уряду України направлені на забезпечення соціальної справедливості та соціально-політичної стабільності у країні, наголосив на загостренні ситуації в Криму, зокрема, у переслідуванні кримських татар та порушенні прав людини на українському півострові, тимчасово окупованому Росією.

Посол закликав до збереження політики невизнання окупації Криму і міста Севастополь та активізації міжнародних зусиль проти порушень міжнародного права та прав людини в окупованому Криму. Водночас, Посол України в Мексиці подякував за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Мексики.

Останні новини

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | Сьогодні, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes