Міністерство закордонних справ України

Посол України в Болгарії Міністру освіти РБ: діти українських болгар «приречені» й надалі вивчати рідну мову

07 листопада 2017, 16:16

Посол України в Болгарії Микола Балтажи провів зустріч з Міністром освіти і науки РБ Красіміром Вилчевим, під час якої були обговорені питання імплементації домовленостей, досягнутих Міністрами освіти України і Болгарії в Одесі. Відтак, відбувся обмін думками щодо модальностей імплементації нового Закону України «Про освіту» з наголосом на налаштуванні української влади розширити можливості і якісно покращити вивчення рідної мови болгарської меншини, а також на підтримці з боку Міносвіти РБ.

Болгарський урядовець дав високу оцінку нещодавнього візиту до України та переговорів з Міністром освіти і науки України Л.Гриневич.

Досягнуто домовленості стосовно взаємодії у контексті підготовки візиту українського міністра до Болгарії та підписання документу про співпрацю, який, за словами співрозмовника, буде «виключно позитивним сигналом як для Болгарії, так і України».

Останні новини

В Единбурзі відзначили День Соборності України | Вчора, 19:12

21 січня 2018 року у приміщенні Української Греко - Католицької Церкви Почаївської Божої Матері і Св. Андрія в Единбурзі за участі співробітників Консульства, представників української діаспори у Шотландії, громадян України та Великої Британії було проведено молебень за Українську державу.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes