Міністерство закордонних справ України

Київ 00:16

В українській школі у м.Перемишль відбулося урочисте святкування початку навчального року

07 листопада 2017, 17:10

03 листопада 2017 року в українській школі №2 ім.М.Шашкевича м.Перемишль відбулося урочисте святкування початку навчального 2017/2018 року. Захід включав багату програму: виступи високих гостей, вручення відзнак, урочистий шкільний концерт.

У святкуванні взяв участь Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк з дружиною, Почесний консул у Перемишлі Олександр Бачик. Керівник консульської установи тепло привітав школярів, викладацький склад школи, гостей, побажав дітям успішного навчання, отримання всебічних знань, нових звершень і позитивних вражень, відзначив важливість можливості навчання українських дітей в Польщі українською мовою, донесення дітям як з України, так і з Польщі, багатої культури нашої батьківщини. Також В.Павлюк зачитав вітальний лист від імені Посла України в Республіці Польща А.Дещиці.

Приємно відзначити, що у концерті брали участь як українські, так і польські музичні, танцювальні колективи, що сприяло згуртуванню дітей, зміцненню дружніх стосунків. Успішна діяльність школи є можливою завдяки зусиллям та високому професіоналізму викладацького складу закладу та її багаторічного директора Петра Піпки.

З офіційних осіб на урочистості були присутні: заступник Підкарпатського воєводства П.Пільх, директори польських шкіл м.Перемишля, директор польської школи у м.Мостиська Львівської області, представники Управління освіти адміністрації м.Перемишль, а також Львівської обласної держадміністрації. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes