Міністерство закордонних справ України

Київ 23:49

Україна готова продовжувати роботу з інституціями та країнами-членами Європейського Союзу над амбіційною та далекоглядною спільною декларацією Східного Партнерства

08 листопада 2017, 21:27

Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з Європейським Комісаром з питань європейської політики сусідства та перемовин з розширення Йоганнесом Ганом.

У контексті підготовки до Саміту Східного партнерства 24 листопада Віце-прем'єр наголосила на актуальності пропозицій до Спільної декларації Саміту, підготовлених спільно Україною, Молдовою та Грузією. Українська сторона наголосила на важливості визнання та врахування у Спільній декларації європейських прагнень, згідно з пропозиціями України до зазначеного проекту декларації. Комісар Ган привітав ухвалені нещодавно українським Урядом рішення, спрямовані на інтенсифікацію виконання зобов’язань України щодо Угоди про асоціацію, зокрема, детальний План дій. Він зауважив, що наразі треба приділити увагу посиленню співпраці з Верховною Радою задля швидкої та якісної імплементації «євроінтеграційних» законів на виконання Плану та затвердження відповідної Дорожньої карти. Сторони також обговорили окремі питання реформ в Україні, зокрема, реалізацію антикорупційного законодавства та функціонування відповідних інституцій, судову реформу та перспективи створення Антикорупційного суду наступного року.

У рамках дискусії з питань освіти присутня на зустрічі Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич наголосила на позиції України щодо гарантування рівного доступу до вивчення державної мови як невід'ємного елемента забезпечення права людини на освіту. Також були порушені питання освітніх програм для України, зокрема, щодо можливості розширення доступу України до освітніх програм і проектів у рамках Erasmus+.

Сторони домовились провести більш детальне обговорення спільних дій, спрямованих на належну реалізацію, ухваленого 25 жовтня Кабінетом Міністрів України Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію під час візиту комісара Гана в Україну наступного тижня.

 http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250405176

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes