Міністерство закордонних справ України

Київ 18:47

День української писемності та мови в Посольстві України в Таджикистані

09 листопада 2017, 13:05

9 листопада 2017 року, в День української писемності та мови, у Посольстві України в Республіці Таджикистан  пройшла святкова зустріч Жіночого клубу дипломатичного корпусу Душанбе.

Посол України в Таджикистані Віктор Нікітюк ознайомив гостей дипломатичної установи з історією цього свята, особливо наголосивши на його актуальності в умовах сьогодення, коли в Україні вживаються послідовні кроки з відродження та розширення сфери вживання державної української мови.

Члени Жіночого клубу, в якому наразі головує дружина Посла Пакистану в Таджикистані Марія Соомро, обговорили плани благодійної діяльності Клубу, здобували навички малювання в українському національному стилі «Петриківка» під час майстер-класу від дружини Посла України Світлани Нікітюк, слухали українських пісень у виконанні славетної американської співачки українського походження Квітки Цісик та куштували національні страви різних країн.

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | Сьогодні, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes