Міністерство закордонних справ України

Київ 13:58

День української писемності та мови в Посольстві України в Таджикистані

09 листопада, 13:05

9 листопада 2017 року, в День української писемності та мови, у Посольстві України в Республіці Таджикистан  пройшла святкова зустріч Жіночого клубу дипломатичного корпусу Душанбе.

Посол України в Таджикистані Віктор Нікітюк ознайомив гостей дипломатичної установи з історією цього свята, особливо наголосивши на його актуальності в умовах сьогодення, коли в Україні вживаються послідовні кроки з відродження та розширення сфери вживання державної української мови.

Члени Жіночого клубу, в якому наразі головує дружина Посла Пакистану в Таджикистані Марія Соомро, обговорили плани благодійної діяльності Клубу, здобували навички малювання в українському національному стилі «Петриківка» під час майстер-класу від дружини Посла України Світлани Нікітюк, слухали українських пісень у виконанні славетної американської співачки українського походження Квітки Цісик та куштували національні страви різних країн.

Останні новини

Йорданія, Україна очікують на зміцнення двосторонніх відносин | Сьогодні, 13:19

Йорданія та Україна співпрацюють в низці міжнародних питань і прагнуть до поглиблення співпраці у різних галузях, зокрема, у сфері вищої освіти – заявив український посол в Аммані Сергій Пасько.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх українців з Днем Гідності та Свободи | Сьогодні, 11:51

Шановна Українська громадо! Шановні співвітчизники! Сьогодні Україна та українці у всьому світі відзначають День Гідності і Свободи.

В Йорданії оголошено міжнародні тендери в енергетичній сфері | Сьогодні, 11:34

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes