Міністерство закордонних справ України

Київ 18:45

У Ризі відзначили День української писемності та мови написанням "Радіодиктанту національної єдності"

09 листопада 2017, 16:40

Сьогодні, у День української писемності та мови, в приміщенні Посольства України в Латвійській Республіці усі охочі долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності - 2017. Цьогорічна акція проходила під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Участь у радіодиктанті взяли учні Ризької української середньої школи, дипломати Посольства, а також представники громади, зокрема, Заслужений вчитель України, керівник Ризького українського народного театру - Марія Семенова.

Також, з нагоди Дня української писемності та мови учасники радіодиктанту долучилися до міжнародного флешмобу «Фото з улюбленим словом українською», яке започаткував Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка».

Дякуємо всім учасникам, організаторам і бажаємо нових успіхів!

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | Сьогодні, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes