Міністерство закордонних справ України

Київ 11:38

07.11.2017 Віце-прем'єр-міністр України П.В.Розенко зустрівся з Міністром з питань внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій, розселення та біженців Грузії С.Субарі.

07 листопада 2017, 20:28

07.11.2017 у рамках робочого візиту до Грузії Віце-прем'єр-міністр України П.В.Розенко зустрівся з Міністром з питань внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій, розселення та біженців Грузії С.Субарі. 
Віце-прем’єр-міністр України П.В.Розенко ознайомив Міністра Грузії С.Субарі з ситуацією, що склалася з ВПО і біженцями внаслідок збройної агресії Росії проти України, соціально-економічною ситуацією на окупованих територіях ОРДЛО, а також основними положеннями і порядок імплементації Програми соціальної підтримки ВПО і біженців в Україні.
Міністр Грузії С.Субарі, у свою чергу, поділився досвідом Грузії щодо механізму створення та функціонування єдиної електронної бази ВПО і біженців, реалізації державних програм у сфері соціальної допомоги ВПО і біженців в Грузії, у тому числі житлом, а також соціальної допомоги, яку Уряду Грузії надає грузинському населенню на тимчасово окупованих територіях Абхазії та Цхінвальського регіону («Південної Осетії»).
Співрозмовники обмінялися думками щодо забезпечення доступу міжнародних гуманітарних організацій на тимчасово окуповані території України і Грузії.
Віце-прем'єр-міністр України П.В.Розенко відвідав та ознайомився з досвідом роботи Центру прийому ВПО і біженців. 
За результатами зустрічі та відвідання Центру надав коментар для грузинських ЗМІ.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes