Міністерство закордонних справ України

Київ 11:41

Міністр оборони України, Генерал армії Степан Полторак здійснив робочий візит до Таїланду

10 листопада 2017, 10:56

3-7 листопада 2017 р. відбувся робочий візит до Королівства Таїланд Міністра оборони України С.Т.Полторака з метою участі в міжнародній виставці «Оборона та безпека – 2017» та  проведення переговорів з військово-політичним керівництвом Таїланду та інших країн.

Виставка «Оборона та безпека» - найбільш масштабна виставка військової техніки, обладнання та продукції подвійного призначення у регіоні Південно-Східної Азії, яка проходить раз на два роки в м. Бангкок. Цього року у заході взяли участь делегації з понад 40 країн, які були представлені на рівні керівників оборонних відомств та командування різних родів військ.

6.11.2017 р. відбулися переговори С.Т.Полторака з Віце-прем’єр-міністром, Міністром оборони Таїланду П.Вонгсувоном та Головнокомандувачем Королівської тайської армії Ч.Сіттісартом, в ході якої Міністр оборони України, зокрема, поінформував тайських партнерів про розвиток безпекової ситуації на Донбасі та протидію російській агресії, прогрес у реформуванні ЗС України та зміцненні обороноздатності нашої країни, а також зміцнення вітчизняного ОПК. Сторони висловили обопільну зацікавленість у всебічному розвитку військового та військово-технічного українсько-тайського співробітництва, підкресливши, що взаємодія у цих сферах лишається одним з найбільш важливих напрямів двосторонньої співпраці.

В рамках візиту С.Т.Полторак провів окремі зустрічі із заступником Міністра національної оборони В’єтнаму, Державним секретарем Міністерства оборони Таїланду та заступником Постійного секретаря Міністерства оборонної промисловості Туреччини.

Під час відвідин Міжнародної виставки «Оборона та безпека – 2017» Міністр оборони України оглянув, зокрема продукцію, що експонується українськими виробниками, у т.ч. ДК «Укроборонпром», «Ліга оборонних підприємств», «RPA Practika», «Укрінмаш», «Укрспецтехніка» та «Техімпекс». Особливу увагу в ході огляду Міністр приділив «БТР-4Е» українського виробництва, який, за визначенням тайських організаторів заходу, став однією з «родзинок» цьогорічної виставки.

Робочий візит до Таїланду Міністра оборони України сприяв підтриманню динаміки контактів між представниками військово-політичного керівництва України і Таїланду, а також дав можливість окреслити перспективи подальшого розвитку двостороннього українсько-тайського військового та військово-технічного співробітництва.

Останні новини

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | Сьогодні, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes