Міністерство закордонних справ України

Київ 18:43

УКРАЇНА –ТОСКАНА: ЩЕ ОДИН КРОК НАЗУСТРІЧ

10 листопада 2017, 10:58


В рамках візиту Посла України в Італії Є.Ю. Перелигіна до Флоренції було проведено змістовні зустрічі з керівництвом регіону, депутатами регіональної ради Тоскани та представниками провідних бізнес кіл.
З метою інтенсифікації економічної співпраці між регіоном Тоскана та Україною було проведено круглий стіл в Асоціації промисловців регіону, під час якого Посол презентував підприємцям інвестиційні та економічні можливості України.
Під час заходу присвяченому офіційній інавгурації Почесного консульства України в м.Флоренція Посол в Італії Є.Ю.Перелигін представив керівництву регіону, представникам бізнесу та українській громаді новопризначеного Почесного консула України у Тоскані та Умбрії Раньєрі Понтелло.

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | Сьогодні, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes