Міністерство закордонних справ України

Візит до Індії делегації Міністерства освіти і науки України на чолі з Заступником Міністра Р.В.Гребою

10 листопада 2017, 14:08

8-10 листопада, у рамках візиту до Індії делегацією Міністерства освіти і науки України на чолі з Заступником Міністра Р.В.Гребою, проведено зустрічі з Першим заступником Міністра розвитку людських ресурсів Індії К.К.Шармою, Головою Медичної ради Індії Дж.Мехтою та керівником міжнародного двостороннього відділу Міністерства освіти і технологій Індії С.К.Варшнеєм.  

Під час згаданих переговорів сторони обговорили перспективи розвитку взаємодії за традиційними та новими напрямками з урахуванням cуттєвого потенціалу освітянської та наукової складових українсько-індійських відносин. Значна увага приділялася удосконаленню двосторонньої договірно-правової бази та необхідності завершення підготовки проектів відповідних документів. Підтверджено обопільну зацікавленість в активізації зв’язків на міжвідомчому рівні та між навчальними закладами двох країн.

У ході згаданих зустрічей індійську сторону також було поінформовано щодо реформування сфери вищої освіти в Україні, її переваг для іноземних студентів з урахуванням зростаючого інтересу з боку індійської молоді до здобуття вищої освіти у вітчизняних ВНЗ.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes