Міністерство закордонних справ України

Київ 11:24

Делегація українських науковців відвідала провінцію Шаньдун

08 листопада 2017, 15:36

У період з 31 жовтня по 3 листопада 2017 р., за сприяння та участі Посольства України в КНР, відбувся візит делегації українських науковців на чолі з віце-президентом Національної академії наук України академіком А.Г. Загороднім до провінції Шаньдун з метою участі у Першій українсько-китайській науково-інноваційній конференції.

 

У рамках візиту українські спеціалісти відвідали міста Яньтай, Цінчжоу, Дунін, Цзибо і Цзінань, ознайомились з роботою високотехнологічних підприємств та провели переговори з віце-губернатором уряду Шаньдун Ван Шуцзянем і керівництвом низки муніципальних урядів щодо розширення взаємовигідної науково-технічної співпраці.

 

Китайською стороною високо оцінено потенціал українських науковців та зазначено перспективи комерціалізації спільних розробок на базі промислових підприємств провінції Шаньдун.

 

У ході Першої українсько-китайської науково-інноваційної конференції спеціалісти двох країн провели презентацію перспективних розробок, досягли домовленості щодо спільних проектів і уклали низку угод про співпрацю.

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Сьогодні, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes