Міністерство закордонних справ України

29 жовтня Посол України в Бразилії Ростислав Троненко, Фольклорний Гурт "Барвінок" та Ізраїльська громада Парани взяли участь в ході "Жінки за мир"

01 листопада 2017, 20:48

Посол України в Бразилії Ростислав Троненко, Український Фольклорний Гурт "Барвінок" та Ізраїльська Громада Парани взяли участь 29 жовтня ц.р. у м. Куритіба в Русі WOMEN WAGE PEACE,який провів Марш "Жінки за мир".
Цей рух було започатковано в Ізраїлі, де палестинські, мусульманські та ізраїльські жінки об'єднані музикою PRAYER OF THE MOTHER пропонують досягнути миру в усьому світі через єднання жінок незалежно від їх раси та віросповідання.
Посол Р. Троненко разом із представниками Української громади Бразилії взяли участь в цій ході, благаючи про мир в Україні, Ізраїлі та в усьому світі.
Ця надзвичайна ініціатива завітала до Бразилії і Куритіба була обрана, як місто, де спокійно співіснують 17 етнічних груп.
Рух об'єднує багатьох людей по всьому світі через мережу, а також через подібні Марші, що вже відбулися в Ізраїлі, США, Франції, Канаді, Новій Зеландії, Німеччині та Австралії. Марші проводяться поза партійним, релігійним, расовим чи соціально-класовим впливом. Ідея полягає в єднанні людей задля досягнення миру.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes