Міністерство закордонних справ України

Київ 07:57

В Палаті Депутатів Конгресу Мексики відкрито експозицію присвячену 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років Україні

06 грудня 2017, 00:27

5 грудня ц.р. у приміщенні Палати депутатів Конгресу Мексики відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. На заході, організованому Посольством України в Мексиці спільно з парламентською групою дружби Мексика-Україна, були присутні депутати Національного конгресу, представники дипломатичного корпусу, української громади та ЗМІ.

Виступаючи перед присутніми, Посол України Руслан Спірін висловив вдячність мексиканським парламентарям за ухвалення у 2008 році декларації про визнання Голодомору актом геноциду українського народу.

У свою чергу, заступник Голови Групи дружби Мексика -Україна у Палаті депутатів Сантьяго Торребланка висловив солідарність та підтримку українського народу, підкресливши важливість донесення історичної правди про жахливі події минулого, аби не допустити їх повторення у майбутньому.

Фотоекспозиція «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», надана Посольству Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», буде виставлена в приміщенні Палати депутатів Мексики до 8 грудня ц.р.

http://www.notimex.gob.mx/ntxnotaLibre/457236

http://www.notimex.gob.mx/ntxnotaLibre/459024

http://esferalarevista.mx/2017/12/07/el-holodomor-el-genocidio-ucrananio-que-quiso-olvidar-el-mundo17452/

http://www.protocolo.com.mx/embajadas/recuerdan-en-camara-de-diputados-el-genocidio-ucraniano/

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes