Міністерство закордонних справ України

Київ 21:24

Дякуємо спонсорам за надану допомогу при організації українського стенда на 10-му щорічному різдвяному благодійному ярмарку у м.Астана!

06 грудня 2017, 08:42

Посольство України в Республіці Казахстан та особисто його керівник Володимир Григорович Джиджора вдячний спонсорам українського стенда: компанії ТОО «Кондитер-Азія» (продукція компанії Рошен), ресторану горілка-бару Мельниця, ансамблю української пісні «Чарівниці».

Завдяки добрій справі цих компаній та ансамблю, гості Ярмарку відчути себе частиною єдиного великого українського народу. Неповторний смак українського сала і наливок, смачні цукерки й бісквіти під співи вокального жіночого гурту «Чарівниці» милували око, тішили слух та лишали приємний посмак у казахстанських та іноземних гостей Ярмарку.

 

 

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes