Міністерство закордонних справ України

Київ 09:41

В Анкарі відбувся показ фільму "Процес" про Олега Сенцова та інших політичних в'язнів, які незаконно утримуються в РФ

06 грудня 2017, 09:47

5 грудня 2017 року в рамках Днів кіно про права людини, що проходять в Туреччині за підтримки Місії ЄС, відбувся показ фільму "Процес" про Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших політичних в'язнів, які незаконно утримуються в РФ за сфабрикованими справами.
Фільм наочно демонструє турецькій аудиторії правду про порушення з боку РФ прав людини в Криму, відкриває дух незламності та стійкості українців.
Зазначений фільм викриває агресивну політику РФ, яка руйнує не тільки державні кордони, але і забирає батьків у дітей, синів у матерів та спотворює людські цінності. 
Після показу відбулася дискусія щодо ситуації з порушенням прав людини в Криму, у ході якої виступили представники Місії ЄС в Туреччині та Посольства України, а також українські та турецькі правозахисники. Учасники поіформували турецьку та міжнародну аудиторію про події в Україні, порушення прав людини з боку окупаційного режиму в Криму, наголосили на важливій ролі українських політичних в'язнів Олега Сенцова, Олександра Кольченка та багатьох інших, які наразі перебувають в російських в'язницях.
Привернули увагу до утисків та репресій, які наразі чиняться в окупованому Криму, проти громадян України, у т.ч. кримськотатарської національності. Відзначено необхідність консолідованого підходу щодо питання санкцій проти РФ та долучення до них турецької сторони для просування процесу деокупації Криму та ОРДЛО.
Учасники дискусії підсумували, що злагоджена позиція міжнародної спільноти дозволить Олегу Сенцову та іншим політв'язням отримати свободу та повернутися на Батьківщину, а тимчасово окуповані території будуть звільнені від російського агресора та повернуться до України.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes