Міністерство закордонних справ України

Київ 20:16

Застереження для громадян України

06 грудня 2017, 10:09

Попри зусилля місцевих властей, у столиці Індії місті Нью-Делі зберігається дуже складна екологічна ситуація, пов’язана із значним рівнем забрудненості повітря. Так, згідно офіційних даних, рівень наявності у повітрі шкідливих речовин регулярно у 6-8 разів перевищує мінімальні безпечні для здоров’я людини норми.

У цьому зв’язку, громадянам України рекомендується враховувати вищезазначену екологічну ситуацію при плануванні поїздки до Нью-Делі, а також під час перебування в столиці Індії.

До уваги громадян України,

які перебувають на території Республіки Індія, або планують свою поїздку до цієї країни!

Правилами реєстрації перебування компетентними органами Республіки Індія іноземних громадян, які перебувають або планують свою поїздку до цієї країни на термін, що перевищує 6 (шість) місяців, передбачено обов’язкову реєстрацію.

Вказана реєстрація відбувається у підрозділах Бюро імміграції цієї країни  (Foreigners Regional Registration Offices (далі – FRRO) за місцем свого тимчасового перебування впродовж 14 днів з моменту прибуття до Індії.

Згідно із вимогами місцевого законодавства, іноземці, які перевищили дозволений термін перебування на території цієї країни, зобов’язані в обов’язковому порядку отримати в компетентних органах дозвіл на виїзд (Exit Permit). Зазначені дозволи оформлюються підрозділами FRRO, де, для зручності також громадян України, передбачено можливість подачі заявки на отримання дозволу електронним шляхом за веб-адресою www.indianfrro.gov.in

Враховуючи, що за перевищення законних термінів перебування передбачено значні штрафи, а також фіксуються непоодинокі випадки позбавлення волі, просимо громадян України уникати порушень міграційно-візового законодавства Республіки Індія.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes