Міністерство закордонних справ України

Київ 21:25

5 грудня 2017 року у приміщені Спілки письменників Республіки Хорватія відбулось засідання Українсько-хорватського товариства

06 грудня 2017, 11:48

5 грудня 2017 року у приміщені Спілки письменників Республіки Хорватія відбулось засідання Українсько-хорватського товариства, на якому були присутні його Голова – колишній Президент Хорватії СтіпеМесич, колишній Прем’єр-міністр РХ Ф.Грегурич, колишні Посли Республіки Хорватія в України Джуро Відмарович і Мар’ян Комбол, лідери української національної меншини в РХ Віктор Філима, Славко Бурда, Борис Гралюк й Маруся Юриста, викладачі і студенти Кафедри україністики Університету у Загребі,Тимчасовий повірений у справах України в РХ Ярослав Сімонов та інші хорватські друзі України.

В рамках заходу було представлено звіт про роботу Товариства, яке протягом останніх двох років організувало низку культурно-гуманітарних та економічних заходів, та за сприяння якого було опублікувало книги хорватською мовою з української тематики («Козацькі війни», «Буковина» та брошуру «Голодомор в Україна 1932-33 років»), визначено плани діяльності на 2018 рік, а також представлено фінансовий звіт за минулорічний період.

В рамках засідання Тимчасовий повірений в РХ Я.Сімонов виступив із доповіддю «Сучасні пріоритети зовнішньої політики України».

Під час засідання було обрано нового голову Товариства, яким став колишній Посол РХ в Україні – чинний Голова Спілки письменників Хорватії Джуро Відмарович.  

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes