Міністерство закордонних справ України

Київ 22:26

Посольство України та МЗС Перу провели спільний захід з нагоди 25- річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Перу

06 грудня 2017, 16:30

6 грудня Посольство України та МЗС Перу провели спільний захід з нагоди 25- річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Перу.

У заході взяли участь керівництво та директори департаментів МЗС, керівники дипломатичних установ, акредитованих в Лімі, представники державних установ, української та перуанської громадськості.

Під час заходу з вітальною промовою виступили Тимчасовий повірений у справах України в Перу Владислав Богорад та Генеральний секретар МЗС, Посол Ерік Андерсон, які повідомили присутніх про встановлення дипломатичних відносин, дружні відносини та основні досягнення співпраці між двома державами за цей період.

Останні новини

Художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка | Сьогодні, 18:31

20 березня 2018 року в приміщені Будинку культури Бухарестського університету відбувся художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes