Міністерство закордонних справ України

Київ 22:13

4 грудня 2017 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця розпочав свій робочий візит до Японії

06 грудня 2017, 05:15

У перший день візиту Сергій Кислиця зустрівся з Державним міністром закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва, наголосивши на високому рівні сучасного політичного діалогу між двома державами, а також успішності проведення «Року Японії в Україні».

Сергій Кислиця висловив вдячність Уряду Японії за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, насамперед у рамках «Великої сімки», а також фінансову, гуманітарну допомогу Україні та активну підтримку рішучих реформ у нашій державі.
Кадзуюкі Накане, у свою чергу, підтвердив готовність Уряду Японії продовжувати зазначену політику підтримки України.

Цього ж дня, у ході зустрічі Сергія Кислиці із Заступником генерального директора Бюро зовнішньої політики МЗС Японії, Послом з питань ООН та політики у сфері кібер-безпеки Масато Отака сторони обговорили сучасний стан та перспективи співробітництва двох країн в ООН, зокрема у рамках непостійного членства двох держав у Раді безпеки ООН.

У ході бесіди Сергія Кислиці з Парламентським віце-міністром закордонних справ Японії Івао Хоріі під час прийому, організованого МЗС Японії з нагоди відкриття 68-сесії Ради Університету ООН в Токіо, сторонами була підтверджена важливість посилення ролі ООН у підтримці глобальної безпеки та зміцнення міжнародного правопорядку.

Останні новини

Художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка | Сьогодні, 18:31

20 березня 2018 року в приміщені Будинку культури Бухарестського університету відбувся художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes