Міністерство закордонних справ України

Київ 09:50

Перспективи розвитку парламентського співробітництва

07 грудня 2017, 11:49

Відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Чорногорії Наталії Фіялки із заступником Голови Скупшитини Чорногорії Генці Німанбегу, який очолює Групу дружби з парламентом України.

В ході зустрічі було підтверджено заінтересованість сторін у активізації двостороннього парламентського співробітництва та обговорено перспективи подальшої взаємодії між народними депутатами України та Чорногорії у рамках парламентських вимірів міжнародних організацій.

Тимчасовий повірений ознайомила співрозмовника із досягненнями Уряду України у запровадженні структурних перетворень та зовнішньополітичними пріоритетами нашої держави.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes