Міністерство закордонних справ України

Київ 21:24

29 листопада ц.р. Посол України в Ірані С.Бурдиляк зустрівся з головою Палати торгівлі, шахт і промисловості провінції Хорасане Разаві – головою ТПП Ірану Голамхосейном Шафії

07 грудня 2017, 12:41
Посол України поінформував співрозмовника про зацікавленість українських регіонів у розвитку співпраці з Іраном та особливій ролі, яку відіграють у цьому зв’язку регіональні торгово-промислові палати.
Іранська сторона, своєю чергою повідомила про зацікавленість провінції Хорасане Разаві  у встановленні економічних, культурно-гуманітарних, освітніх та наукових зв’язків з регіонами України, зокрема, з Дніпропетровською областю.
Під час перебування у провінції Хорасане Разаві С.Бурдиляк також зустрівся з  керівництвом найбільшого виробника та експортера фарфорового посуду в Ірані – компанії «Магсуд», яка зацікавлена у виході на український  ринок.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes