Міністерство закордонних справ України

Київ 08:05

Конференція «Українські можливості Китаю»

07 грудня 2017, 12:59

7 грудня 2017 року у Пекіні відбулася Перша українсько-китайська конференція «Українські можливості Китаю», організатором якої виступила Китайська академія суспільних наук (КАСН).

Українську делегацію очолював ректор Одеського національного морського університету С.Руденко. Крім того, гостями заходу були представники Одеського гуманітарного університету та Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова, з китайської сторони – Інституту соціології КАСН, Наукового центру соціального розвитку країн «Одного поясу, одного шляху», Хейлунцзянської академії суспільних досліджень та ін.

Співробітник українського диппредставництва в Пекіні зачитав звернення Посла України в КНР О.Дьоміна до учасників Конференції.

Учасники заходу відзначили активізацію співпраці між Україною й КНР в останні роки та обговорили перспективи подальшого поглиблення українсько-китайської взаємодії в різних сферах, насамперед, у рамках ініціативи «Один пояс, один шлях», розширення взаємного вивчення досвіду проведення реформ, соціальних процесів, що відбуваються в обох країнах, тощо.

Наголошено, що проведення заходів за участі вчених двох держав сприяє покращенню взаєморозуміння між народами двох країн та активізації українсько-китайської співпраці в різних сферах, перш за все, гуманітарній. 

 

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes