Міністерство закордонних справ України

Київ 09:08

6 грудня в Посольстві України в Єгипті відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України.

07 грудня 2017, 14:29

У заході взяли участь високопосадові особи МО АРЄ, зокрема заступник Начальника Генерального штабу, члени дипломатичного корпусу, представники єгипетських громадських кіл та ЗМІ, української діаспори в Єгипті, делегація компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором О.Вадатурським, яка в ці дні перебувала в Каїрі з візитом.

З вітальними промовами до присутніх звернулись Посол України в АРЄ Геннадій Латій та аташе з питань оборони в Єгипті полковник Олександр Чернов, які поздоровили особовий склад Збройних Сил України з професійним святом та поінформував присутніх про важливу роль української армії у протистоянні російській агресії. Особливо було наголошено на готовності української армії рішуче відстоювати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, які відали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Під час заходу, гості мали змогу відвідати фотовиставку, присвячену Збройним Силам України в сучасних умовах.

Останні новини

Посол України провів зустріч з Головою Комісії з питань зовнішньої політики Палати депутатів Парламенту Румунії | Вчора, 19:10

20 березня 2018 року Посол України в Румунії Олександр Баньков провів зустріч з Головою комісії з питань зовнішньої політики Палати депутатів Парламенту Румунії Біро Розалія-Іболія (Biró Rozália-Ibolya).

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes