Міністерство закордонних справ України

Київ 07:57

6 грудня в Посольстві України в Єгипті відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України.

07 грудня 2017, 14:29

У заході взяли участь високопосадові особи МО АРЄ, зокрема заступник Начальника Генерального штабу, члени дипломатичного корпусу, представники єгипетських громадських кіл та ЗМІ, української діаспори в Єгипті, делегація компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором О.Вадатурським, яка в ці дні перебувала в Каїрі з візитом.

З вітальними промовами до присутніх звернулись Посол України в АРЄ Геннадій Латій та аташе з питань оборони в Єгипті полковник Олександр Чернов, які поздоровили особовий склад Збройних Сил України з професійним святом та поінформував присутніх про важливу роль української армії у протистоянні російській агресії. Особливо було наголошено на готовності української армії рішуче відстоювати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, які відали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Під час заходу, гості мали змогу відвідати фотовиставку, присвячену Збройним Силам України в сучасних умовах.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes