Міністерство закордонних справ України

Київ 09:49

Посол України Геннадій Надоленко привітав Всеізраїльське об’єднання вихідців з України з 40-ою річницею діяльності

07 грудня 2017, 18:00

Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко взяв участь у Ювілейній конференції, присвяченій 40-річчю Всеізраїльського об’єднання вихідців з України.

«Протягом цих років організація зробила величезний та безцінний внесок у просування та розвиток дружніх відносин між Україною та Державою Ізраїль», - зазначив Посол.

Г.Надоленко привітав голову Всеізраїльського об’єднання вихідців з України Д.Левіна та членів організації, вручивши подяки Посольства України, та зачитав привітання від Прем’єр-міністра України В.Гройсмана.

У конференції взяли участь Міністр абсорбції Ізраїлю С.Ландвер, Віце-спікер Кнесету Ізраїлю Т.Плосков, дипломати Посольства України в Державі Ізраїль, представники місцевої влади та члени організації.

 

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes