Міністерство закордонних справ України

Київ 09:41

Враховуючи складну ситуацію через потужні пожежі, в округах Лос-Анджелес та Вентура рекомендуємо громадянам України утриматися від поїздок до зазначених округів

07 грудня 2017, 23:03

Враховуючи складну ситуацію через потужні пожежі, в округах Лос-Анджелес та Вентура рекомендуємо громадянам України утриматися від поїздок до зазначених округів до завершення приборкання пожеж та подолання їх наслідків, а також відслідковувати повідомлення місцевих служб щодо розвитку ситуації (http://www.fire.ca.gov/) та керуватися їхніми інструкціями.

У разі потрапляння громадян України у скрутну ситуацію через зазначені лісові пожежі та необхідності отримання відповідної допомоги, просимо звертатися до Генерального консульства України в Сан-Франциско за телефоном «гарячої лінії» (+1415) 690-0460, на електронну пошту: gc_uss@mfa.gov.ua,  або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, та електронну пошту: cons_or@mfa.gov.ua.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes