Міністерство закордонних справ України

Київ 08:03

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в інавгурації виставки «México Alimentaria Food Show 2017»

08 грудня 2017, 02:49

7 грудня ц.р. Посол України взяв участь в інавгурації продовольчої виставки «México Alimentaria Food Show 2017», що була організована Міністерством аграрної політики з метою ознайомлення з потенціалом та досягненнями країни в агропромисловому секторі. Захід відбувся під головуванням Президента Мексики Е.Пеня Нієто за участі губернаторів, урядових і ділових кіл, дипломатичного корпусу. Очікується, що виставку, на якій представлено 750 стендів із продукцією національних виробників, відвідає близько 60 тис. осіб.

Мексика є 12-ю країною в світі за показником виробництва та 10-ю за експортом продовольчих товарів. Впродовж останніх 4-х років зростання агропромислового сектору склало 12%, а обсяги експорту продуктів харчування у 2017 р. досягли суми у розмірі 31,5 млрд. дол. США. Зокрема, Мексика є лідером у світі з експорту пива, текіли та авокадо.

У бесідах з представниками уряду та мексиканського бізнесу Посол України наголосив на значному потенціалі розвитку українсько-мексиканської співпраці у сільськогосподарській галузі та поінформував про можливості підприємств агропромислового сектору та харчової промисловості України.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes