Міністерство закордонних справ України

Київ 00:52

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в інавгурації виставки «México Alimentaria Food Show 2017»

08 грудня 2017, 02:49

7 грудня ц.р. Посол України взяв участь в інавгурації продовольчої виставки «México Alimentaria Food Show 2017», що була організована Міністерством аграрної політики з метою ознайомлення з потенціалом та досягненнями країни в агропромисловому секторі. Захід відбувся під головуванням Президента Мексики Е.Пеня Нієто за участі губернаторів, урядових і ділових кіл, дипломатичного корпусу. Очікується, що виставку, на якій представлено 750 стендів із продукцією національних виробників, відвідає близько 60 тис. осіб.

Мексика є 12-ю країною в світі за показником виробництва та 10-ю за експортом продовольчих товарів. Впродовж останніх 4-х років зростання агропромислового сектору склало 12%, а обсяги експорту продуктів харчування у 2017 р. досягли суми у розмірі 31,5 млрд. дол. США. Зокрема, Мексика є лідером у світі з експорту пива, текіли та авокадо.

У бесідах з представниками уряду та мексиканського бізнесу Посол України наголосив на значному потенціалі розвитку українсько-мексиканської співпраці у сільськогосподарській галузі та поінформував про можливості підприємств агропромислового сектору та харчової промисловості України.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes