Міністерство закордонних справ України

Київ 08:07

Посол України Олександр Горін зустрівся з Президентом Національного агентства з промоції ІТ (NIPA) Юн Джонг Локом

20 грудня 2017, 09:27

Посол України Олександр Горін представив ІТ потенціал України Президенту Національного агентства з промоції ІТ (NIPA) Юну Джонг Локу (Yun Jong Lok). Сторони погодились інтенсифікувати кооперацію між Україною та Республікою Корея в різних інноваційних галузях, таких як інформаційні технології, сільськогосподарські технології, машинобудування та Інтернет речей, авіакосмічні технології тощо.

Чудовим прикладом такої кооперації є спільна підтримка компанії Cards, що її засновано українцями, яка представила свій продукт andCards для коворкінг-центрів та стала одним з переможців K-Startup Grand Challenge.

Посол Горін також запросив Президента Юна відвідати Україну, щоб переконатися в широкому потенціалі нашої країни, та приєднатися до фестивалю інноваційних проектів НТУУ КПІ “Sikorsky Challenge”.

 

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes