Міністерство закордонних справ України

Київ 08:07

Україна-Катар: обговорені перспективи енергетичної співпраці

20 грудня 2017, 15:27

20 грудня ц.р. у штаб-квартирі провідної катарської державної інвестиційно-енергетичної компанії «Nebras Power» відбулась зустріч Посла Євгена Микитенка та дипломатів посольства з генеральним менеджером цієї компанії Халідом М.Джоло і керівником групи радників Я.Міхаловскі.

У ході зустрічі було обговорено стан і перспективи українсько-катарської співпраці в енергетичній сфері. Для керівництва «Nebras Power» було здійснено презентацію низки проектів з розвитку альтернативної енергетики в Україні, передані відповідні пропозиції.

Домовлено про проведення додаткових зустрічей з метою визначення проектів, до виконання яких можна було б залучити катарських інвесторів. 

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes