Міністерство закордонних справ України

У Посольстві України в Республіці Білорусь відзначили 100-річчя української дипломатичної служби

20 грудня 2017, 16:34

20 грудня у Посольстві України у Республіці Білорусь відбувся прийом з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України за участю представників державних органів Білорусі, дипломатичного корпусу, української діаспори, експертів-міжнародників та ЗМІ. Серед почесних гостей заходу – Прем’єр-міністр України (1995-1996р.) Є.К.Марчук.

З промовою щодо історії та сучасності української дипломатичної служби виступив Посол України в РБ І.Кизим. Особливу увагу присутніх було привернуто до нових викликів, які постали перед українськими дипломатами після Революції Гідності та початку російської агресії проти України. Посол подякував всім, хто сьогодні підтримує Україну у протидії агресії, а також вибір України у розбудові сучасної, незалежної та демократичної держави.

Гості заходу мали можливість ознайомитися з підготовленою Посольством виставкою фотографій та документів з історії української дипломатії з часів Київської Русі до сьогодення. 

Останні новини

ВИСТУП ПОСЛА УКРАЇНИ НА ЖУРФІКСІ PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Сьогодні, 12:52

21 березня Посол Олександр Щерба виступив на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich з лекцією на тему «Україна: Від Революції Гідности до сьогодення». 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes