Міністерство закордонних справ України

Київ 15:29

У Берліні відбулося прийняття з нагоди Дня Збройних Сил України

20 грудня 2017, 16:30

18 грудня 2017 року в Берліні відбулося прийняття з нагоди Дня Збройних Сил України.

На заході в урочистій залі представництва федеральної землі Гессен були присутні представники урядових відомств, Федерального міністерства оборони та Бундесверу, дипломати Відомства закордонних справ, депутати Бундестагу, представники компаній ВПК Німеччини, а також іноземних дипломатичних представництв.

Перед гостями виступили заступник глави представництва федеральної землі Гессен пані доктор Бернадетте Дросте, радник Посольства України у ФРН Ростислав Огризко, Аташе з питань оборони при Посольстві України у ФРН полковник Володимир Горай, а також начальник управління двостороннього міжнародного співробітництва та воєнної політики федерального міністерства оборони ФРН полковник Вольфганг Оль.

Виступаючі підкреслили стратегічний характер українсько-німецьких відносин в оборонній сфері і важливість надання допомоги в розбудові сучасних Збройних сил України за стандартами НАТО.

Особлива подяка була висловлена персоналу шпиталів Бундесверу, в яких проходять реабілітацію поранені українські військовослужбовці.

Особливого шарму урочистому заходу надали неповторний голос  Людмили Сакс та звучання електронного піаніно у виконанні Олександри Сакс.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes