Міністерство закордонних справ України

Київ 21:15

У Бухаресті відбувся круглий стіл на тему «Нові тенденції та еволюції у двосторонніх відносинах України та Румунії»

21 грудня 2017, 08:56

20 грудня 2017 року під егідою НГО «Experts for security and global affairs» відбувся круглий стіл на тему «Нові тенденції та еволюції у двосторонніх відносинах України та Румунії» за участі Посольства України в Румунії. 

У заході взяли участь Посол України в Румунії О.Баньков, представники Парламенту Румунії, Торгово-промислової палати Румунії та експертного середовища Румунії.
В рамках заходу проведене обговорення актуального стану політичного діалогу та секторального співробітництва між державами, поточної ситуації на сході України та на території тимчасово окупованого Криму, регіонального геополітичного контексту із врахуванням дестабілізуючого чинника РФ, можливостей та напрямів інтенсифікації співробітництва представників українського та румунського експертних середовищ.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes