Міністерство закордонних справ України

Київ 21:26

День Святого Миколая

21 грудня 2017, 16:15

20 грудня 2017 року в Будинку культури Бухарестського університету відбувся святковий захід, присвячений відзначенню Дня Святого Миколая. 

У заході взяли участь представники Посольства, української громади Румунії, а також громадяни України, які тимчасово перебувають на території Румунії.

З вітальними словами до присутніх звернулись Посол України в Румунії Олександр Баньков та Голова Бухарестської філії СУР Ярослава Колотило.  Захід продовжився яскравою театралізованою новорічною виставою Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» з міста Київ.  Всі діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Щиро дякуємо усім присутнім, Союзу українців Румунії  за плідну співпрацю, особлива подяка артистам та художньому керівнику-заслуженому артисту України Г.А.Андрющенку ансамблю «Калина».

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes