Міністерство закордонних справ України

Київ 22:17

День Святого Миколая

21 грудня 2017, 16:15

20 грудня 2017 року в Будинку культури Бухарестського університету відбувся святковий захід, присвячений відзначенню Дня Святого Миколая. 

У заході взяли участь представники Посольства, української громади Румунії, а також громадяни України, які тимчасово перебувають на території Румунії.

З вітальними словами до присутніх звернулись Посол України в Румунії Олександр Баньков та Голова Бухарестської філії СУР Ярослава Колотило.  Захід продовжився яскравою театралізованою новорічною виставою Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» з міста Київ.  Всі діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Щиро дякуємо усім присутнім, Союзу українців Румунії  за плідну співпрацю, особлива подяка артистам та художньому керівнику-заслуженому артисту України Г.А.Андрющенку ансамблю «Калина».

Останні новини

Художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка | Сьогодні, 18:31

20 березня 2018 року в приміщені Будинку культури Бухарестського університету відбувся художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes