Міністерство закордонних справ України

Київ 21:22

УКРАЇНСЬКЕ КІНО У ВІДНІ

21 грудня 2017, 16:44

18 та 19 грудня у Відні відбулися покази двох сучасних українських кінофільмів – були продемонстровані історичні стрічки «Червоний» та «Чужа молитва». 

Дякуємо за співробітництво Державному агентству України з питань кіно та Українському педагогічному центру у Відні. А також з радістю анонсуємо більш масштабні дні українського кіно у лютому-березні 2018 року – на вас чекають фільми «Кіборги», «Сторожова застава» та інші новинки, а також класика вітчизняного кінематографу. Слідкуйте за новинами Посольства!

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes