Міністерство закордонних справ України

Київ 07:57

Лисичанському прикордонному загону у якості цільової благодійної допомоги передано автомобіль швидкої медичної допомоги

21 грудня 2017, 18:14

Доброчинною акцією вирішив відзначити 100-річчя дипломатичної служби України колектив Посольства України в Варшаві. За кошти добровільних пожертв працівників нашого Посольства для потреб Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України було придбано автомобіль швидкої медичної допомоги, обладнаний апаратурою та необхідними медичними засобами для надання невідкладної допомоги у польових умовах, зокрема кардіографом, дефібрилятором, комплектами медичного одягу для бригад швидкої допомоги та спецодягом для клінічних госпіталів ДПС, в тому числі спеціальною операційною білизною. 
«Я переконаний, що цей автомобіль служитиме добру. Дай Боже, щоб не було потреби його використовувати. Однак, якщо ж така потреба буде, нехай він рятує життя наших прикордонників, і тих хто потребуватиме медичної допомоги на передовій», - зазначив Посол України в Польщі Андрій Дещиця, передаючи ключі від автомобіля Начальнику Львівського клінічного госпіталя ДПС України полковнику Андрію Іващенко.
Авто використовуватиметься на ділянці прикордонного загону в районі контрольних пунктів в’їзду-виїзду Станиця Луганська – Щастя – Золоте –Шахта Родіна.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes