Міністерство закордонних справ України

Київ 21:12

Брест-Гродно. Зустріч з українською громадою Гродненщини

20 грудня 2017, 11:22

19 грудня 2017 р. в рамках робочої поїздки до м. Гродно консул-керівник Консульства України в Бресті А.Діденко і консул В.Пантус  провели зустріч з представниками українських громадських організацій Гродненщини.

На зустрічі з українськими дипломатами у приміщенні Почесного консульства України в Гродно були представники Гродненського культурно-освітнього громадського об’єднання «Барвінок» та Лідської районної організації «Трембіта» Білоруського громадського об’єднання «Ватра».

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо діяльності та потреб української громади Гродненщини, можливостей надання державної підтримки українським громадським об’єднанням, а також стосовно планів співпраці на 2018 рік.

Такі зустрічі планується проводити на періодичній основі.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes