Міністерство закордонних справ України

Київ 22:34

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби

21 грудня 2017, 13:16

20 грудня Генеральне консульство України в Нью-Йорку разом із друзями – керівниками та представниками різноманітних громадських організацій, релігійних течій та напрямів діяльності у середовищі української громади США провело прийняття з нагоди відзначення у 2017 році 100-річчя початку Української революції 1971-1921 років та 100-річчя від заснування Української дипломатичної служби.

Саме цей період, як було зазначено у зверненні до гостей заходу, став вершиною національно-визвольної боротьби українського народу та періодом відродження української нації. Саме тоді, після підписання 22 грудня 1917 року законопроекту про утворення Генерального секретарства міжнародних справ, розпочався відлік історії становлення та розбудови Української дипломатії.

Присутніх на заході було коротко поінформовано про основні етапи розвитку, історичні досягнення та сучасні здобутки Української дипломатичної служби, а також окремо підкреслено вагому роль, яку відіграє Українська громада за кордоном, особливо сьогодні, у просуванні та відстоюванні українськими дипломатами національних інтересів України.

Гості заходу мали також можливість ознайомитися з фотовиставкою матеріалів з нагоди відзначення 100-ї річниці історичних подій, організованою Генконсульством за сприяння Міністерства закордонних справ України.

Останні новини

Художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка | Сьогодні, 18:31

20 березня 2018 року в приміщені Будинку культури Бухарестського університету відбувся художньо-літературний вечір з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes