Міністерство закордонних справ України

Київ 21:10

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби

21 грудня 2017, 13:16

20 грудня Генеральне консульство України в Нью-Йорку разом із друзями – керівниками та представниками різноманітних громадських організацій, релігійних течій та напрямів діяльності у середовищі української громади США провело прийняття з нагоди відзначення у 2017 році 100-річчя початку Української революції 1971-1921 років та 100-річчя від заснування Української дипломатичної служби.

Саме цей період, як було зазначено у зверненні до гостей заходу, став вершиною національно-визвольної боротьби українського народу та періодом відродження української нації. Саме тоді, після підписання 22 грудня 1917 року законопроекту про утворення Генерального секретарства міжнародних справ, розпочався відлік історії становлення та розбудови Української дипломатії.

Присутніх на заході було коротко поінформовано про основні етапи розвитку, історичні досягнення та сучасні здобутки Української дипломатичної служби, а також окремо підкреслено вагому роль, яку відіграє Українська громада за кордоном, особливо сьогодні, у просуванні та відстоюванні українськими дипломатами національних інтересів України.

Гості заходу мали також можливість ознайомитися з фотовиставкою матеріалів з нагоди відзначення 100-ї річниці історичних подій, організованою Генконсульством за сприяння Міністерства закордонних справ України.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes